Leniwy poniedziałek

zdjecie tyt leniwy pon

Kolejny poniedziałek. Dla większości dzień, w którym jesteśmy trochę nadwrażliwi, nieco bardziej nerwowi i zniechęceni do codziennych obowiązków. Dzień, w którym nie szukamy wyzwań intelektualnych i ambitnej lektury, a jedynie lekkiej rozrywki, małych przyjemności i kogoś/czegoś kto odciąży przynajmniej trochę. Jeśli czujecie, że przeszukiwanie internetów was dzisiaj przerasta, w tym wpisie znajdziecie parę ciekawostek i interesujących miejsc do przejrzenia przy porannej kawie.

Wiem, ten poniedziałek jest wyjątkowo okrutny. Myśli już krążą koło Sylwestra, żołądek ciągle odczuwa skutki świąt, a na domiar złego – niektórzy muszą pracować. Na pierwszy rzut – coś ładnego, zestawienie najładniejszych polskich blogów u ZombieSamuraj. A jak już tam będziecie, to sprawdźcie jeszcze alfabet roku.

Na wypadek przyłapania was przez szefa na przeglądaniu internetów i piciu kawy przygotujcie sobie argumenty: pięć właściwości kawy, które pomagają odnieść sukces i przeglądajcie dalej…

Fakt, że właśnie pijecie kawę, nie oznacza, że nie możecie już zaplanować kolejnej – inspiracyjna infografika.

Sympatyczny wpis o kubeczkach [a kubeczki, a w nich kawa, to bardzo poniedziałkowy temat] oraz o tym, jak z jednego zdjęcia powstać może nie tylko trochę zabawy, ale cały ruch społecznościowy, nic z orginałem nie mający wspólnego u Segritty. P.S. Jeśli to się nie działo w poniedziałek, to zdecydowanie powinno :)

Meble zainspirowane… bazgrołami  No dobra – „surowymi szkicami”

A na koniec…

Single bez planów na ostatni wieczór 2014 roku inspiracji mogą poszukać w poście „Singiel w Sylwestra” na charakterna.pl

Reszta musi radzić sobie sama

Pozdrawiam poniedziałkowo.

Reklamy

2 uwagi do wpisu “Leniwy poniedziałek

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s